Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Peňaženka s francúzskym mincovníkom Valentini 987 1225 skl.

25.20 
Málá čierna a hnedá pánska peňaženka s pôsobivým dizajnom, ktorá urobí skvelý dojem za každých okolností.Peňaženka je vyrobená z pravej kože v hladkom prevedení. Má veľmi praktické členenie vnútorného priestoru, preto je veľmi obľúbený medzi našimi zákazníkmi. Pánska peňaženka je dodávaná v elegantnej čiernej krabičke.

Kožená pánska peňaženka Valentini 987 992

23.04 
Snívate po dokonalom doplnku, ktorý má skutočne štýl a eleganciu? Kožená pánska peňaženka Valentini už na prvý pohľad vyzerá skvele. Je vyrobená z pravej kože v hladkom prevedení. Prednú stranu zdobia elegantné pruhy a logo výrobcu. Peňaženka je dodávaná v elegantnej krabičke.

Kožená peňaženka Valentini 987 292E

24.00 
Táto pánska peňaženka z pravej kože je praktickým doplnkom moderného a nezávislého muža, ktorý ho prezentuje pri každej príležitosti. Peňaženka je vyrobená z pravej kože. Decentný a elegantný dizajn. Vnútorný priestor pojme bankovky, mince či kreditné karty. Peňaženka je dodávaná v peknej krabičke. Ideálna aj ako darček.

Pánska peňaženka Valentini 987 261

25.68 
Neodolateľný a moderný dizajn zvýraznený pánskym doplnkom, ktorý máte neustále pri sebe a nesmie Vám jednoducho chýbať. Pánska peňaženka je vyrobená z pravej kože v hladkom prevedení. Originálny a pritom elegantný dizajn zaručuje decentné gravírovanie na prednej strane a okrajové prešívanie pánskej peňaženky. Vnútorný priestor je bohato vybavený priečinkami a záložkami na bankovky, mince, kreditné karty či iné doklady.

Kožená pánska peňaženka Valentini.

23.04 
Elegantná, kožená pánska peňaženka s dobre usporiadaným interiérom je vždy praktickým a módnym pánskym doplnkom. Peňaženka je dodávaná v krabičke, preto je vhodným darčekom pre každého muža.

Pánska kožená peňaženka.

27.36 
Klasická peňaženka s orientáciou na výšku. Peňaženka je vyrobená z pravej kože. Vďaka prakticky usporiadanému interiéru je mimoriadne praktickým pánskym doplnkom. Ideálne pre ľudí, ktorí ocenia sofistikovaný štýl a pohodlie pri používaní.

Kožená peňaženka pre pánov.

24.00 
Uspokojte a doplňte Vaše potreby po kvalitnom pánskom doplnku, ktorý je Vašou každodennou súčasťou pri rôznych príležitostiach a aktivitách. Trendová čierna pánska peňaženka Valentini s formátom na šírku je vyrobená z pravej kože s prakticky členeným vnútorným priestorom.