Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Praktická taška na notebook HEXAGONA PARIS

88.50 
Dvojkomorová taška cez rameno z dielne francúzskeho výrobcu HEXAGONA PARIS. Je určená na notebook (max. 15,6"), pre ktorý má priestor s horným uchytením na suchý zips. Vnútorné a vonkajšie praktické členenie Vám pomôže k perfektnej organizácií pracovného dňa. Je vyrobená zo syntetickej kože novej generácie, ktorá je vizuálne na nerozoznanie od pravej kože. Táto taška na notebook je veľmi obľúbená u študentov strednej a vysokej školy, medzi manažérmi i medzi obchodnými zástupcami.

Pánska taška Hexagona Paris 894552-04

76.95 
Štýlová pánska taška Hexagona Paris 894552 v štýlovom červenom prevedení.

Kožená taška na rameno HEXAGONA PARIS

63.70 
Kožená čierna taška na rameno HEXAGONA PARIS 461302. Skvelý pánsky doplnok, ktorým môžete Váš outfit doviesť k dokonalosti. Hlavným cieľom je predovšetkým ich praktické použitie. Pánska taška je vyrobená z pravej kvalitne spracovanej kože s vrásnitým povrchom.

Kožená aktovka HEXAGONA PARIS

152.91 
Pánska aktovka v reprezentatívnom vzhľade. Pri jej výrobe bola použitá kvalitná prírodná koža so špičkovým spracovaním. Je členená na dve hlavné komory, ktoré sú delené zipsovým priečinkom. Vo vnútornej komore je integrovaný organizér s priehradkami na doklady, písacie potreby a mobil.