Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Kvalitná taška na rameno GABOL

56.50 
Mate skvelú príležitosť vynoviť si šatník moderným doplnkom a zároveň vniesť kúsok uvoľnenej nálady do Vášho vzhľadu. Kvalitná taška na rameno GABOL je vyrobená z kvalitne spracovanej syntetickej kože s dostatočným vnútorným priestorom pre Vaše doklady a ďalšie osobné veci. Predná strana je vybavená menšími priečinkami so zipsovým uzatváraním.

11215-1 Čierna taška cez plece GABOL 525408001

59.10 
Predstavujeme Vám praktickú tašku cez rameno z kolekcie španielskej spoločnosti GABOL. Charakterizuje ju kvalita použitých materiálov. Jej hlavným cieľom je splnenie potrieb aktívnych ľudí, ktorí chcú mať všetky osobné veci na správnom mieste.

Pánska crossbody taška Gabol

32.40 
Pánska crossbody taška Gabol. Taška je stredného rozmeru. Vhodná na peňaženku, mobil, kľúče a pod.

Malá taška na rameno Gabol

21.90 
Šikovná menšia taštička na rameno Gabol. Značka Gabol je značkový španielsky výrobca príručných tašiek, tašiek na rameno a kufrov. Taška je vyrobená z polyesteru.

Taška cez plece v trendy vzhľade GABOL BORNEO

55.50 
Šedá taška cez plece v trendy vzhľade GABOL BORNEO, ktorá je vyrobená z kvalitne spracovanej koženky. Celkový dizajn tašky dotvára kovové logo spoločnosti a ozdobné prešívanie na prednej strane.

Trendová taška na rameno GABOL skl.

49.80 
Trendová taška na rameno výborne poslúži na každodenný prenos príručných vecí ako sú: peňaženka, dokladovka, mobil, kľúče a iné.

Nylonová pánska taška Gabol

59.90 
Praktická pánska taška na rameno španielskej značky Gabol. Vyrobená je z kvalitnej drobnotkanej nylonovej tkaniny. í

Praktická hnedá taška na rameno GABOL

61.50 
Obohaťte si Vašu zbierku doplnkov o praktickú hnedú tašku na rameno GABOL, ktorá je trendy kúskom a rozhodne osvieži aj šatník. Pánska taška je vyrobená z eko-kože s módnym vzhľadom. Vďaka jej praktickému členeniu je ideálna na prenos každodenných príručných vecí.